Šiuolaikinis gyvatukas gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu. Galima įsigyti, pavyzdžiui, banguotą, primenantį mažas ar didesnes kopėtėles arba arkas prietaisą. Ypač platus spalvų pasirinkimas: nuo paprasčiausios metalo iki prašmatniausių spalvotų atspalvių. Populiariausi chromuoti (blizgantys) gyvatukai, derinami prie vonios reikmenų, maišytuvų, ir balti, labiausiai tinkantys prie santechninės keramikos.

Gyvatukai ne tik džiovina rankšluosčius, bet ir šildo, todėl svarbu išsirinkti tinkamo dydžio prietaisą, kad vonios kambaryje nebūtų per vėsu arba per karšta. Reikalinga gyvatuko galia apskaičiuojama pagal vonios kambario plotą: 1 kv. m reikia maždaug 100 W galingumo prietaiso. Jei vonioje įrengtos šildomos grindys, pats butas yra labai šiltas, užteks mažesnės galios, jei butas kampinis, vėsus, gali prireikti galingesnio.

 Seną gyvatuką pakeisti nauju geriausia patikėti santechnikui, kad nenukentėtume patys ir neužlietume kaimynų. Taip pat patartina įmontuoti rankinį čiaupą ar uždarymo vožtuvą, kuris nelaimės atveju automatiškai sustabdys vandens tiekimą iš sistemos, kai tik vanduo pradės bėgti ant vonios kambario grindų.

 Apie gyvatuko keitimą bute praneškite namo valdytojui, šilumą pastatui tiekiančiai bendrovei. Atminkite, kad nelegaliai keičiant šilumos prietaisus, nelaimės atveju žalą tenka atlyginti pačiam savininkui.

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis ir aptarsime tai ko jums reikia.