Dauguma augalų, o ypač veja reikalauja tolygaus, reguliaraus ir savalaikio laistymo. Automatinė laistymo sistema taupo ne tik Jūsų laiką, bet ir sumažina išlaidas. Kartą investavę tikrai nesigailėsite, nes ši sistema taupo vandenį, vanduo tolygiai išliejamas tiek, kiek jo reikia konkrečioje sklypo vietoje ir kada reikia. Sistema netrukdo laisvai vaikščioti, dirbti, pjauti vejos, vizualiai atrodo tvarkingiau, nes ant vejos nematyti laistymo žarnų.

Kiekvienas nori sutaupyti, tačiau tikrai neverta laistymo sistemos įsirenginėti pačiam, jei to nedarėte ar neturite galimybės pasikonsultuoti su specialistais. Nežinant purkštuvų parametrų, reikalingų slėgių, nesuprojektavus laistymo sistemos net neverta įrenginėti laistymo sistemos. Tiesiog be reikalo išleisite pinigus, o norimų rezultatų tikrai nesulauksite.

Laistymo sistema gali būti montuojama ne tik neapželdintame sklype, bet ir esant vejai bei augalams. Tokiu atveju velėna yra gražiai išimama, o sumontavus laistymo sistemos įrangą, vėl grąžinama į savo vietą. Praėjus 1-2 savaitėms, veja sėkmingai prigyja ir skirtumas visiškai išnyksta.

 

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis ir aptarsime tai ko jums reikia.