Įmonė – tai žmonės

UAB „Liunete” komanda – tai draugiški, veržlūs, žingeidūs ir sąžiningi inžinieriai, atestuoti ir turintys ilgametę patirtį lauko tinklų ir vidaus inžinerinių sistemų projektavime, montavime ir priežiūroje.
Esame sėkmingai įgyvendinę įvairaus sudėtingumo projektus, todėl žinome į ką reikia atkreipti dėmesį prieš pradedant darbus ir kaip užtikrinti darbų atlikimą kokybiškai ir laiku.

Įmonė Liunetė statybų rinkoje dirba nuo 1992 m. Veiklą pradėjusi bendrastatybinėje srityje sėkmingai įvykdė eilę įvairios apimties ir sudėtingumo statybinių projektų. Nuo 2019 m. atnaujinome veiklą inžinerinių sistemų srityje. Orientuodamiesi į tvarius energiją taupančius, komfortą gyvenimui ir darbui suteikiančius sprendinius sėkmingai vykdome projektus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Mūsų vertybės

Saugi gamta

Esame atsakingi ir rūpinamės, kad mūsų įrengiamos sistemos mažintų aplinkos užterštumą ir energijos sąnaudas.

Darni komanda

Mūsų kolektyvą vienija bendri tikslai ir ambicijos, noras tobulėti, augti ir džiaugtis rezultatais kartu.

Kokybės garantija

Siekiame aukščiausio kokybės įvertinimo,  projektus optimizuojame ne kokybės sąskaita, o tinkamai valdydami resursus ir planuodami darbus.

Kainos skaidrumas

Palaikome su klientais partneriškus sąntykius. Kartu ieškome optimalaus sprendimo, siekiant sumažinti sąnaudas ir užtikrinti sprendinių funkcionalumą.

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis ir aptarsime tai ko jums reikia.

 

Mūsų sėkmės garantas