Plieniniai plokštiniai radiatoriai laikomi pačiu tradiciškiausiu šildymo įrenginiu visoje Europoje. Sukurti energetinės krizės laikais ir atitinkantys pačius aukščiausius energijos taupymo reikalavimus šio tipo radiatoriai šiuo metu užima didžiąją dalį Europos šalių šildymo prietaisų radiatorių rinkos. Mažo inertiškumo bei aukštais techniniais šilumos duomenimis išsiskiriantys šio tipo įrenginiai idealiai atitinka subalansuotos, lengvai valdomos ir kokybiškos šildymo sistemos koncepciją. Plieniniai plokštiniai radiatoriai daug greičiau bei efektyviau veikia, be to, jie lengviau ir tiksliau reguliuojami nei sunkūs senieji jų pirmtakai.

Kuo žemesnė darbinė temperatūra, tuo didesnio spinduliavimo ploto radiatorių tenka rinktis, siekiant patalpoje užtikrinti reikalingą temperatūrą. Vadinasi, reikia išsirinkti galingesnius radiatorius nei anksčiau. Jeigu jūs modernizuojate būstą, darykite tai iki galo − pasinaudokite galimybe padidinti ne tik savo būsto vertę, bet ir estetiką, o nauji radiatoriai dar ir padės jums sutaupyti pinigų.

Radiatorinio šildymo sistema geriausiai žinoma ir plačiausiai paplitusi. Apie 80% radiatorių rinkos užima plieniniai paneliniai radiatoriai, toliau eina ketiniai, aliumininiai ir konvektoriai.

Pagal radiatorių prijungimo prie vamzdynų būdą yra skiriama: dvivamzdė “klasikinė”, dvivamzdė kolektorinė, vienvamzdė ir vienvamzdė kolektorinė. Yra ir daugiau prijungimų būdų, bet juos galima priskirti vienai iš išvardintų sistemų atmainai.

Visos šios sistemos pagal veikimo efektyvumą yra lygiavertės, tik kiekvienu atskiru atveju skiriasi medžiagų sunaudojimas (kaina). Reikia atkreipti dėmesį, kad vienvamzdėje sistemoje viename žiede sumontuotų radiatorių temperatūra skiriasi. Šaltesni radiatoriai parenkami didesnių matmenų, kad atiduotų tiek pat šiluminės galios.

Dvivamzdę šakotinę sistemą geriau naudoti jau įrengtų patalpų šildymo sistemos rekonstrukcijai. Vedama dviejų vamzdžių magistralė (gali būti su šakomis), nuo kurios atšakėlėmis prijungiami radiatoriai. Tokią sistemą galima išvedžioti virš grindjuosčių, nereikia ardyti sienų ir daryti remonto.

Domina mūsų paslaugos? Susisiekite su mumis ir aptarsime tai ko jums reikia.